Stránka se připravuje

Stránka se připravuje

V současné době připravujeme projekt LESNÍ KLINIKA v přírodě, v prostředí Chráněné krajinné oblasti Labské Pískovce a Národního parku České Švýcarsko, kde budeme plně uplatňovat inovativní psychoterapeutický směr EKO ARTETERAPII. Této činnosti se věnujeme již řadu let prostřednictvím pronajatých prostor s velmi dobrými terapeutickými výsledky, ale jsme limitovaní podmínkami pronájmu a charakterem budovy, která je přizpůsobena rekreačním a turistickým účelům. Rádi bychom našim klientům poskytli účelově vhodné zařízení, které bude odpovídat nárokům Eko Arteterapeutické intervence. Zároveň tím vznikne variabilnější prostor pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty a umožní kvalitativnější spolupráci multidisciplinárního týmu ve vlastním zázemí.
Naším cílem je podpora veřejnosti v psychohygieně, prevenci psychických potíží i environmentální gramotnosti. Naše zacílení se týká i práce s rodinami a podpory rodičovských kompetencí. Jedinečností Eko Arteterapie je její komplexnost a účinnost. Jedním z pilířů metody je obnovení zdravého fungování imunitního systému přirozenou a lehce dostupnou cestou, kterou poskytuje příroda. Speciálními, a přitom jednoduchými technikami se zaměřujeme na posílení psychické a fyzické stability. O technikách, komplexnosti a účincích Eko arteterapie se můžete více dočíst ZDE.

Budeme velmi rádi, pokud podpoříte náš projekt. Pomůžete nám realizovat jedinečné jedinečný prostor a inovativní psychoterapeutický směr v divoké přírodě v České republice.
Za vaši iniciativu vám rádi nabídneme zveřejnění jména či loga na stránkách Institutu, budeme vás pravidelně informovat o našich akcích.


Pokud chcete významněji tento projekt podpořit, uvítáme společnou schůzku. Rádi vás na ní s naším projektem podrobněji seznámíme.

Jak nás můžete podpořit?

Finanční pomoc

Finanční podporu zasílejte na účet 2201378359/2010
DAROVACÍ SMLOUVA (FINANČNÍ DAR)

 

Věcná pomoc

I jiná než finanční podpora je pro nás velmi důležitá.
Momentálně uvítáme pomoc, spojenou s přípravou rekonstrukcí budov.
Případně po telefonické konzultaci můžeme upřesnit aktuální potřeby Institutu.
DAROVACÍ SMLOUVA (VĚCNÝ DAR)

 

Medialní pomoc

Pomozte nám s mediální informační kampaní.
Můžete nám pomoci prostřednictvím uveřejnění článků do časopisů či rozhovorů a reportáží v médiích.

Umístěte na váš web naše LOGO s odkazem na naše stránky.

Nebo nás jednoduše sdílejte na sociálních sítích a pomozte nám tak rozšířit povědomí o našem projektu.
         

 

Za jakoukoliv podporu vám budeme velice vděční.

 

Naši podporovatelé

Alchymistické Litoměřice

Všem našim podporovatelům srdečně děkujeme.