EKO ART PSYCHOTERAPEUTICKÉ POBYTY 2021

Pobyty probíhají převážně v přírodě, v prostředí Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a Národního parku České Švýcarsko.
Terapeutická práce spočívá v principu zobrazování vědomých i nevědomých částí psychiky. Otevírá kreativitu a pomáhá v prevenci a léčbě psychických potíží. Nejčastější témata, kterým se věnujeme, jsou náročné životní události a jejich dopad na člověka, nepříjemné psychické stavy a poruchy, úzkosti, fobie, deprese, panické ataky, traumata, ale take psychosomatická onemocnění.

EKO ART PSYCHOTERAPEUTICKÉ POBYTY

ROČNÍ CYKLY ARTE DÍLNA

Eko Art psychoterapeutické pobyty 2022

Cena: informace o ceně vždy v události konkrétního programu
NA POBYT JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT JEN PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY  (č.ú. 43-9659620217/0100)

Více informací o výši zálohy naleznete na kartě konkrétního programu a v přihlášce.

Vzhledem k, nemožnosti dlouhodobě plánovat programy jsou plakáty bez datumu, místa a ceny. Sledujte aktuální informace uvedené hned vedle plakátu, kde budeme aktualizovat datum, formu (pobytová, jednodenní či dvoudenní v přírodě), místo a cenu. Je naším prioritním zájmem programy uskutečnit, proto budeme upřednostňovat flexibilní formu s ohledem na bezpečí a kompromis.
Programy se budou uskutečňovat v přírodě a testovat se budeme slinnými testy. Pokud nechcete riskovat výsledek testu až na místě, můžete si zajistit testování v místě bydliště.

Programy jsou citlivě připravovány tak, aby vyhovovaly fyzické a psychické kondici klienta. Jsou vhodné pro každého, kdo potřebuje najít vnitřní klid a rovnováhu či projít náročnou životní změnou. Individuální témata klienta jsou upřednostňována při všech pobytech před tematickým zaměřením.  
Lze také domluvit následnou individuální konzultaci.

UPOZORNĚNÍ:
Pokud se u jednotlivých programů u počtu volných míst objeví 0, znamená to, že akce je již obsazena.
Můžete  nám přesto napsat na email institut@arttherapy.cz a my vás povedeme jako náhradníky.
V případě, že by se v programu uvolnilo místo, budeme vás kontaktovat.
Věnujte prosím pozornost INSTRUKCÍM, vezměte s sebou skutečně vše z přiloženého seznamu.
INSTRUKCE

TRVALÁ NABÍDKA
Mutismyslová harmonizace těla a psychiky

Kde: Privátní praxe Mgr. Jany Merhautové, Labská 17, Děčín
Cena: 1000 Kč + esenciální vonná směs 800 Kč

Uvolnění stresu hudebním rezonančním lůžkem, tóny netradičních hudebních nástrojů a ošetření éterickými oleji. Je možné si nechat změřit míru stresu v těle zyto compassem a namíchat vlastní vonnou směs, která podpoří harmonizaci psychiky.

Přihlášky na TELEFONU 724 152 893


Cestou archetypu – Životní cykly Tarotu
Eko Arteterapeutický program

Kde: Belveder
Cena: bude upřesněna. Záloha 1 000 Kč.

Archetypy představují historicky pravzor, uložený v naší psychice. Jedná se o prapůvodní model, který se odráží v naší psychice a projevuje se podle charakteristiky daného archetypu (matka, král, šašek…). Jsou uvnitř nás trvale přítomny a působí se silnou emocionální intenzitou. Často bývají komplementární (Julie a Romeo), charakterizují naše jednání a podvědomé postoje. Navázáním kontaktu s archetypy máme šanci pochopit jejich vliv na naší psychiku. Eko Arteterapeutický program je koncipován tak, abychom se konfrontovali s  archetypy velké arkány Tarotu a poznali jejich význam v našem životě. Odrážejí vývojové fáze člověka, pomáhají aktivovat některé části naší osobnosti a umožňují nám dozrát. Datum narození synchronicitně zobrazuje charakteristiku daného archetypu velké arkány. Díky tomu můžeme lépe poznat témata vlastního osobnostního vývoje. Setkání se silou těchto archetypů pomocí ritualizace můžeme transformovat své postoje, záměry i části osobnosti.

Termín a místo programu budou upřesněny podle aktuální situace.

Celkový počet míst: 15
Počet volných míst: 1

 

 

PŘIHLÁŠKA
INSTRUKCE

Roční Eko Arte dílny 


Tarot – Královská cesta blázna a aurasoma 
Roční Eko Arteterapeutický program 

Místo setkávání: Privátní praxe Mgr. Jany Merhautové, Děčín
Cena: 1 000 Kč za setkání (záloha 1000 Kč)
Bude probíhat 29.4., 31.5., 24.6., 29.7., 31.8.2021
vždy 16 – 21 hodin

Jedná se o pokračování arte dílny „Cesta Blázna“. Podmínkou přihlášení je absolvování základního kurzu CESTA BLÁZNA, toto je kurz navazující.

Budeme pracovat intuitivní tvorbou v přírodě a s archetypy velké i malé arkány. Podíváme se, jak nám archetypy Tarotu pomáhají s ujasněním si našich vlastních vývojových témat, promalujeme se k jejich osobnímu významu, budeme se zabývat projektivním výkladem i rozborem autorské tvorby. Těším se na vzájemné sdílení individuálně laděné práce v přírodě. Chceme-li se pohnout z místa a nevíme si rady, techniky arteterapie a její dary jsou ideálním průvodcem.

Skupina bude menší, maximálně 8 osob, setkávat se budeme v přírodě. Pokud by se nemohlo cestovat, zareagujeme flexibilně, budete dostávat zadání pro individuální tvorbu v přírodě s archetypy a následně je zpracujeme na on-line setkání. Artedílny venku nám ale většinou fungují.

Celkový počet míst: 8
Počet volných míst: 8

 

 

PŘIHLÁŠKA