PRO PODPOROVATELE

V roce 2016 jsme založili Eko Art Therapy Institut, který vznikl za účelem šíření inovativního Art psychoterapeutického směru-Eko Art. Institut tento směr aplikuje ve všech svých programech, aktivitách i celkové filozofii a naplňuje tak vizi Jany Merhautové. Jana Merhautová ve svých mnoha kazuistikách z privátní praxe přináší důkazy, které se týkají zásadních proměn v psychice člověka i jeho osobním životě. Její mnohaleté zkušenosti, studia i inovativní přístup v práci s lidskou psychickou, nám dává hluboký smysl.

V současné době jako tým pracujeme na kampani pro vznik nového projektu Psyché lázní a krizového centra v přírodě. Díky tomu bude možné krátkodobé pobyty přesunout do našeho vlastního zázemí, rozšířit nabídku o dlouhodobé a krizové pobyty a umožnit spolupráci odborného multidisciplinárního týmu. Chceme se podílet na podpoře veřejnosti umět předcházet psychickým potížím či je zvládat řešit v souladu s osobní zralostí, s využitím potenciálu přirozeného životního prostředí. Terapeutický vliv krajiny je neoddiskutovatelným pomocníkem při podpoře vlastních sebeúzdravných procesů i procesů zrání osobnosti.

Pokud byste chtěli náš projekt podpořit a pomoci nám tak zrealizovat jedinečný prostor pro rozvoj i regeneraci psychiky, budeme vděční za jakoukoliv podporu. Níže uvádíme možné formy podpory, ať už finanční, věcné či mediální.
Za vaši iniciativu vám rádi nabídneme uveřejnění jména či loga na stránkách Institutu, na “Zdi díků” v Institutu nebo vás můžeme pravidelně informovat o našich akcích. 
Pokud chcete významněji tento projekt podpořit, uvítáme společnou schůzku. Rádi vás na ní s naším projektem podrobněji seznámíme. 

FINANČNÍ PODPORA

Chci podpořit Eko Art Therapy Institut200 Kč300 Kč500 Kč1000 Kč2000 KčJiná částka
Pokud chcete přispět jinou částkou, napište, prosím, částku zde.


200 Kč300 Kč500 Kč1000 Kč2000 KčJiná částka
Pokud chcete přispět jinou částkou, napište, prosím, částku zde.

Jako subjekt údajů prohlašuji, že si vědom(a) svých práv podle ust. § 12 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů a svých práv dle GDPR a že jsem se seznámil(a) se zásadami ochrany osobních údajů Eko Art Therapy Institutu . ANONE


Jednorázový nebo trvalý příkaz směrujte, prosím, na náš účet 2201378359/2010.
Děkujeme.

VĚCNÁ PODPORA

I jiná než finanční podpora je pro nás také velmi důležitá. Momentálně uvítáme pomoc, spojenou s přípravou rekonstrukcí budov.  Případně po telefonické konzultaci můžeme upřesnit aktuální potřeby Institutu.

MEDIÁLNÍ PODPORA

Pokud můžete pomoci s mediální informační kampaní, budeme velmi rádi. Můžete nám pomoci prostřednictvím uveřejnění článků do časopisů, rozhovorů v médiích, reportáží apod.


Můžete umístit na váš web naše LOGO s odkazem na naše stránky, případně odkaz na náš Facebook nebo Linked In.

  Můžete sdílet naši Facebookovou stránku 

  Můžete sdílejte naši Linked In stránku

Naši podporovatelé

Všem našim podporovatelům srdečně děkujeme.